0 800 335353

Acuvue Oasys with Hydraclear Plus

939 грн.

845 грн.

- +

Контактні лінзи Acuvue Oasys with Hydraclear Plus, Johnson & Johnson


Контактні двотижневі лінзи Acuvue Oasys with Hydraclear Plus стануть чудовим рішенням для сучасних, динамічних людей, які не бажають або не мають змоги витрачати зайвий час на догляд своїх оптичних виробів. Ви можете сміливо займатися улюбленими справами, забувши про лінзи: вони практично не відчуваються очима, а особлива технологія HYDRACLEAR Plus дозволяє лінзам дихати, при цьому зберігаючи оптимальний рівень зволоженості протягом усього періоду використання. Багато користувачів при цьому відзначають, що не потребують спеціальних зволожуючих крапель, що, погодьтеся, дуже економно.

Призначення даних лінз - якісна корекція зору у користувачів з далекозорістю або короткозорістю. Широкий діапазон діоптрій (від +8 до -12) дозволить легко підібрати необхідні вам засоби корекції. Лінзи Oasys with Hydraclear Plus можна носити не знімаючи до одного тижня (після консультації з офтальмологом), а повна заміна проводиться через два тижні використання.

Лінзи Acuvue Oasys виготовлені з силікон-гідрогеля Сенофілкон A. Це м'який, пластичний, але, в той же час, міцний матеріал, що має здатність чудово пропускати кисень (Dk/t 147), що дозволяє постачати рогівку всіма необхідними елементами та підтримувати здоров'я очей у загалом.

Ще однією перевагою лінз є їх невеликий термін використання, так як шкідливі відкладення не встигають накопичуватися, а необхідність у додаткових засобах, що очищають, зводиться до мінімуму. Для догляду за лінзами буде потрібний звичайний багатофункціональний розчин.

Для додаткового комфорту лінзи мають UV-фільтр, що захищає очі від шкідливого впливу сонячного світла.

Контактні лінзи
Режим заміни 2 тижні
Режим носіння денний, гнучкий, пролонгований до 6 діб
Матеріал Senofilcon A
Кривизна 8.4/8.6
Товщина у центрі 0.07 мм
Киснепроникність 147 Dk/t
Діаметр 14.0 мм
Вологомісткість 38%
Упаковка 6 лінз
Тип лінзи Силікон-гідрогелева
Оптичний діапазон -0.50...-12.00
Категорія Двотижневі лінзи (14 днів)