Інтернет-магазин контактих лінз, оптики за найкращими цінами в Києві та Україні | linzomat.ua
Графік роботи: Будні: 10:00–19:00
Сб: 12:00–16:00
0
Кошик

Відповідно до чинної постанови Кабінету Міністрів України від 19.03.1994 року щодо реалізації  положень Закону України «Про захист прав споживачів» №172 та наказом МОЗ України №360 від 19.07.2005 року (пункт 16) контактні лінзи, засоби догляду за ними та розчини, що належать до лікарських засобів та предметів санітарії та гігієни, тому поверненню та обміну не підлягають.

У нашому інтернет-магазині представлено лише оригінальну продукцію високої якості, дозволену для реалізації на території України, що підтверджується сертифікатами відповідності.
 
Претензії щодо можливого браку приймаються від покупців, у яких є рецепт на ці лінзи та купівля здійснюється не вперше. Це стосується всіх типів лінз. Якщо виробничий брак виявлено, ці лінзи будуть відправлені на експертизу. Лінзи повинні бути повернені в контейнері з розчином і блістером, в якому вони знаходились. При підтвердженні браку здійснюється обмін товару. Повернення здійснюється після завершення експертизи та надання постачальником якісного товару для обміну.
 
Щоб уникнути багатьох можливих непорозумінь, безпосередньо при отриманні посилки уважно перевірте вміст посилки: правильність комплектації, цілісність упаковування та блістерів, терміни придатності тощо.
Якщо такі дефекти або невідповідності будуть виявлені, ви можете відмовитись від замовлення безпосередньо в момент отримання. Зверніть увагу, що товар може бути повернутий лише у своєму неушкодженому оригінальному упакуванні.

Обмін лінз, неправильно відвантажених нашим магазином, проводиться нашим коштом у мінімально можливі терміни.

Повернення лінз замовлених помилково, проводиться після уточнення умов повернення індивідуально з кожним покупцем.