Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 10:00–19:00

Сб: 12:00–16:00

0
Мій кошик

Розчини для контактних лінз

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою
Відображення:

РОЗЧИНИ ДЛЯ КОНТАКТНИХ ЛІНЗ

Якось купивши контактні лінзи для корекції зору, ви повинні усвідомлювати, що за ними необхідно правильно доглядати. Для коректного догляду за контактними лінзами необхідно вибрати та купити спеціальний розчин. Рідини для лінз у першу чергу допомагають проводити щоденне чищення поверхні, а також не дають лінзі засохнути, адже ми пам'ятаємо про те, що вона складається до 80% з води.
На ринку України сьогодні представлено величезну різноманітність засобів для догляду за контактними лінзами. У рядового покупця виникає цілком природне питання: який саме вибрати та купити розчин для лінз? Далі спробуємо відповісти на це запитання.


Основні функції та особливості засобів для догляду за лінзами


Варто відразу ж відзначити, що зберігати лінзи у звичайній водопровідній воді не можна. Лише спеціальні багатофункціональні рідини здатні дбайливо та акуратно відчистити ваші лінзи та максимально продовжити термін їх експлуатації. Які основні функції виконують розчини для МКЛ:

  • Очищення поверхні лінз
  • Запобігання висиханню під час зберігання
  • Дезінфекція до використання

Якщо підійти грамотно до питання вибору та купівлі розчину для МКЛ, то експлуатація останніх буде максимально комфортною та зручною! Ваші очі скажуть вам спасибі!


Як здійснити правильний вибір розчину для лінз?


Якщо ви плануєте купити розчин для лінз, слід зазначити, що існують декілька видів рідин, що відрізняються властивостями та призначенням:
1. Універсальні розчини (вода для лінз). Найпоширеніший вид. Підходять будь-якому типу лінз, допомагають очистити та зволожити МКЛ. Підходять для щоденного догляду.
2. Ферментні пігулки. Підходять для глибокого очищення та застосовуються не більше одного разу на тиждень. Використовується, як правило, людьми з чутливішими очима.
3. Пероксидний розчин. До складу цих розчинів входить перекис водню. Підходять для глибокого очищення та дезінфекції лінз. Як правило, застосовується для очищення лінз тривалого носіння.
4. Водно-сольові рідини. Застосовуються для зберігання та промивання МКЛ.


Де придбати розчин для лінз?


Інтернет-магазин LINZOMAT.UA пропонує придбати розчин для лінз. Ціна вас приємно здивує, адже ми прагнемо зробити вам найкращу пропозицію на ринку! Наші фахівці допоможуть вибрати та замовити рідину для лінз. Ціна виробу фіксується на момент замовлення та не залежить від коливань курсів. Швидка доставка по всій території України, накопичувальна система бонусів та знижок постійним клієнтам, все це – інтернет-магазин оптики LINZOMAT.UA!

Вгору