Інтернет-магазин контактих лінз, оптики за найкращими цінами в Києві та Україні | linzomat.ua
Графік роботи: Будні: 10:00–19:00
Сб: 12:00–16:00
0
Кошик
Linzomat.ua здійснює доставлення ваших замовлень по Києву та по всій Україні за допомогою кур'єрських служб та поштових операторів (Нова пошта, Укрпошта).
Залежно від місця проживання ви можете вибрати зручний для себе спосіб доставлення.
Вартість доставлення товару безпосередньо залежить від тарифів поштових компаній та від вашого розташування.
Слід зауважити, що при досягненні певної суми, ваше замовлення буде надіслано вам безплатно. Більш конкретну інформацію щодо цього ви знайдете безпосередньо на сторінці товару.
Відправлення товару за межі України не здійснюється.
Кур'єрське доставлення компаній Нова пошта, Укрпошта (ТИМЧАСОВО НЕ ВІДПРАВЛЯЄТЬСЯ). Вартість такої послуги визначається тарифами вищезгаданих компаній, оплата здійснюється при отриманні товару. Ви отримаєте своє замовлення безпосередньо в руки, не виходячи з дому або офісу.
Доставлення у відділення компанії Укрпошта (ТИМЧАСОВО НЕ ВІДПРАВЛЯЄТЬСЯ). Здійснюється по Києву, а також по містах України. Ви самі забираєте своє замовлення у зручному для вас відділенні Укрпошти. Вартість цієї послуги – за тарифами оператора.
Доставлення у відділення компанії Нова Пошта. Здійснюється у будь-яке місто України, а також по Києву. Ви отримаєте своє замовлення у найближчому до вас відділенні, у зручний час. Оплата пересилання здійснюється готівкою чи банківською карткою безпосередньо при отриманні, або On-line через додаток Нової Пошти за тарифами поштового оператора.
Ще один сучасний і максимально зручний варіант отримання відправлення - у найближчому до вашого будинку або місці роботи поштоматі Нової Пошти. Встановивши відповідний додаток у ваш смартфон, ви без жодних черг і перешкод, у будь-який зручний для вас час доби оплатите пересилання та заберете ваше замовлення. Вартість доставляння до поштомата відповідно до тарифів Нової Пошти. Додамо, що ця послуга може бути для вас безплатною, залежно від суми замовлення. Подробиці цього ви знайдете на сторінці товару. Зверніть увагу, що робота поштомата не пов'язана з наявністю електрики, що є дуже актуальним у наших реаліях.