0 800 335353

Контактні лінзи

1-Day Acuvue Moist

1-Day Acuvue Moist

734 грн. 816 грн.

1-Day Acuvue Oasys with HydraLuxe

1-Day Acuvue Oasys with HydraLuxe

921 грн. 1023 грн.

1-Day Acuvue TruEye

1-Day Acuvue TruEye

1014 грн. 1127 грн.

Acuvue Oasys with Hydraclear Plus 6 шт.
Air Optix Night&Day Aqua 3 шт.

Air Optix Night&Day Aqua 3 шт.

859 грн. 954 грн.

Air Optix plus HydraGlyde 3 шт.

Air Optix plus HydraGlyde 3 шт.

653 грн. 726 грн.

Biofinity 3шт

Biofinity 3шт

653 грн. 726 грн.

Biomedics 55 Evolution 6 шт.

Biomedics 55 Evolution 6 шт.

778 грн. 864 грн.

Biotrue ONEDay

Biotrue ONEDay

840 грн. 933 грн.

Dailies AquaComfort Plus

Dailies AquaComfort Plus

621 грн. 690 грн.

Dailies Total 1

Dailies Total 1

1118 грн. 1242 грн.

Optima FW 4 шт.

Optima FW 4 шт.

662 грн. 736 грн.

PureVision 2 3 шт.

PureVision 2 3 шт.

634 грн. 704 грн.

SofLens 38 6 шт.

SofLens 38 6 шт.

927 грн. 1030 грн.

SofLens 59 6 шт.

SofLens 59 6 шт.

621 грн. 690 грн.

Показано з 1 по 15 із 17 (2 сторінок)

Контактні лінзи для зору: на що звернути увагу при виборі

Якщо раніше Ви не користувалися контактними лінзами, або бажаєте змінити тип лінз для очей - перед покупкою обов'язково проконсультуйтеся з фахівцем-офтальмологом. Крім правильного підбору контактних лінз безпосередньо для Вас, зможете отримати професійну консультацію та підійти до процесу купівлі контактних лінз найбільш помірковано. Отже, чому варто приділити увагу, купуючи контактні лінзи для зору:

  1. Матеріал виготовлення. Сучасні контактні лінзи здебільшого виготовляються із силікон-гідрогеля та гідрогеля у разі більш старих моделей лінз. Основна відмінність даних матеріалів у різній здатності пропускати повітря. І якщо повітропроникність гідрогелю знаходиться в межах 20-40 Dk/t, цей показник підходить для контактної оптики денного носіння. Чим вище показник Dk/t, повітропроникності та вмісту рідини в лінзах, тим зручнішим та комфортнішим у носінні буде виріб. Силікон-гідрогель може пропускати повітряний потік у рази краще. Лінзи із силікон-гідрогеля допускають можливість носіння, не знімаючи до 30 днів.
  2. Режим носіння лінз. Контактні лінзи можуть бути денного типу, коли виріб надягається вранці і знімається на ніч і такі, які ви можете носити, не знімаючи до 30 днів.
  3. Тривалість носіння контактних лінз. Цей параметр може змінюватись від одного дня (одноденні контактні лінзи) до трьох місяців (лінзи для постійного носіння). Контактні лінзи тривалого використання потребують спеціального, дбайливого догляду. Одноденні ж, своєю чергою, не потребують особливого догляду і після використання утилізуються.

Де вибрати та купити контактні лінзи для очей?

Якщо перед вами постало питання пошуку та купівлі якісних та недорогих контактних лінз, то ви безперечно знаходитесь в потрібному місці. Інтернет магазин linzomat.ua має у своєму розпорядженні великий вибір контактних лінз за найбільш демократичними цінами в Україні. Досвідчені фахівці нашого магазину допоможуть підібрати потрібні вам лінзи, дадуть відповіді на всі питання, що вас цікавлять, і складуть рекомендації щодо носіння, зберігання та заміни контактних лінз.

Замовити контактні лінзи в інтернет магазині оптики linzomat.ua ви можете у Києві, Одесі, Харкові, Львові, Херсоні чи будь-якому іншому місті України. Ваше замовлення буде доставлено протягом 1-2 днів.

Як купити лінзи недорого?

В інтернет-магазині оптичних товарів для зору linzomat.ua Ви завжди можете купити контактні лінзи з переліку товарів нашого сайту. Наш магазин спочатку обрав вузький профіль товарів і слідує йому, приділяючи максимум уваги цінам та асортименту лінз. Ми продаємо виключно контактні лінзи та супутні товари та знаємо даний сегмент ринку як свої п'ять пальців! Чому варто купувати лінзи для очей саме у linzomat.ua:

  • Величезний вибір товарів завжди в наявності
  • Наші консультанти справжні гуру у питаннях використання контактних лінз
  • Робота безпосередньо з найбільшими виробниками та постачальниками
  • Найнижчі ціни на контактні лінзи в Україні