Інтернет-магазин контактих лінз, оптики за найкращими цінами в Києві та Україні | linzomat.ua
Графік роботи: Будні: 10:00–19:00
Сб: 12:00–16:00
0
Кошик

Аксесуари для лінз

Фільтр
75 грн
НовинкаРозпродаж
60 грн
НовинкаРозпродаж
60 грн

Будь-які оптичні прилади, у тому числі контактні лінзи, потребують спеціального догляду. Якщо ваш лікар-офтальмолог прописав вам носіння контактних лінз, крім усього іншого, варто потурбуватися про пошук і покупку супутніх аксесуарів. Ціна на аксесуари для контактних лінз рідко буває високою та варіюється в залежності від виробника та країни виробництва. Для того щоб контактні лінзи служили вам вірою і правдою довгий час, радимо придбати повний спектр необхідних аксесуарів для зберігання, транспортування та очищення лінз. Нижче детальніше ознайомимося з найбільш необхідними супутніми товарами.


Які аксесуари для контактних лінз є “must have”


Насправді перелік усіляких допоміжних товарів при носінні оптики для корекції зору дуже великий. Однак є досить вузький перелік аксесуарів для лінз, які купити необхідно в обов'язковому порядку, а саме:

  • Контейнер для зберігання лінз. Обов'язковий атрибут під час використання лінз. Застосовується для зберігання, обробки, очищення лінз. Також як і лінзи вимагає дбайливого відношення та заміни, в ідеалі не рідше ніж самі лінзи. Чистий контейнер – чисті лінзи та вашим очам у лінзах комфортно та зручно!
  • Пінцет для лінз. Служить для акуратного вилучення лінз з контейнера або упаковки, якщо це нові лінзи. Як правило, пінцети для контактних лінз виготовляються з пластику з м'якими силіконовими наконечниками для того, щоб не пошкодити фізично ваші лінзи. В принципі будь-які маніпуляції з лінзами бажано проводити за допомогою спеціального пінцету.
  • Дорожній набір для лінз. Обов'язковий атрибут як під час подорожей, так і у повсякденному житті. Дорожній набір включає все необхідне для догляду, використання і транспортування контактних лінз. Як правило, має малі габарити і легко вміщається в невелику сумку або косметичку. Дозволяє в похідних умовах зробити будь-які маніпуляції з контактними лінзами.

Де замовити та купити аксесуари для контактних лінз в Україні?


Великий вибір як самих лінз, так і аксесуарів пропонує магазин оптики LINZOMAT.UA. З радістю проконсультуємо вас, допоможемо підібрати та купити будь-які аксесуари для лінз. Наші консультанти підберуть необхідні товари саме вам. Ціни на аксесуари для лінз у нашому магазині вас приємно здивують!