0 800 335353
  • Розчин для Контактних лінз Biotrue

Розчин для Контактних лінз Biotrue

  • Виробники Bausch & Lomb
  • Наявність: Є в наявності
60 мл
120 мл
360 мл
60 мл
120 мл
360 мл
441 грн.

397 грн.

- +

Розчин для контактних лінз Biotrue, Bausch & Lomb, США


Універсальний багатофункціональний розчин Biotrue – високоефективний засіб для щоденного догляду за контактними лінзами будь-якого типу. Розчин відмінно очищає поверхневі забруднення, зволожує поверхню лінзи та забезпечує безпечне зберігання ваших засобів контактної корекції зору. Засіб розроблений з урахуванням біології людського ока та максимально адаптований під потреби зорового апарату. Гіалуронова кислота, що входить до складу розчину, завдяки своїм особливим властивостям забезпечує оптимальну абсорбцію вологи на поверхні лінзи і робить носіння контактних лінз комфортним і абсолютно невідчутним для рогівки ока.

Засіб гіпоалергенний і може бути рекомендований користувачам, схильним до алергічних реакцій.


Застосування:

Багатофункціональний розчин Biotrue призначений для очищення, промивання та зберігання всіх типів контактних лінз, у тому числі – силікон-гідрогелевих. Увечері перед тим, як зняти лінзи, слід підготувати контейнер. У чистий та висушений контейнер налийте свіжий розчин Biotrue. Потім, на кожну лінзу капніть по кілька крапель розчину і обережно протріть подушечками пальців протягом 20 секунд. Ополосніть кожну лінзу чистим розчином і обережно зануріть у контейнер. Лінзи повинні бути в розчині мінімум на 6 годин.

Перед надяганням лінз вранці чистими руками промийте кожну лінзу розчином і надягніть на очі. Використаний розчин із контейнера слід вилити, ретельно промити ємність та просушити.

Термін використання після відкриття флакона 3 місяці.

Розчини
Категорія Розчин
Тип розчину З гіалуроновою кислотою
Термін використання після відкриття 3 місяці
Мінімальний час дезінфекції 6 годин
Застосування Для всіх типів м'яких контактних лінз
Комплектація Розчин, контейнер для лінз
Властивості Дезінфекція, Промивка, З гіалуроновою кислотою, Зволоження, Видалення протеїнів, Зберігання
Об'єм 360 мл