0 800 335353

Про компанію

Вітаємо, це інтернет-магазин «Лінзомат».


Ми пропонуємо Вам широкий асортимент засобів контактної корекції зору та засобів для догляду за ними від провідних світових виробників: Alcon, Avizor, Bausch & Lomb, Cooper Vision, Henson, Johnson & Johnson та багатьох інших.

Нашим клієнтам ми гарантуємо якість та надійність (товар має відповідні сертифікати та дозволений для продажу на території України).


В інтернет магазині «Лінзомат» ви зможете:

  • Придбати якісні контактні лінзи та засоби догляду за ними за гарною ціною, швидко та комфортно!
  • Зареєструвавшись на сайті, Ви зможете у режимі On-line самостійно замовити необхідні контактні лінзи, розчини для обробки лінз, краплі чи аксесуари зі знижкою до 50%. і навіть більше.
  • Ви можете зробити замовлення і по телефону або Вайберу, зв'язавшись з нами у будь-який зручний час, вранці, ввечері чи вночі, навіть у суботу чи неділю, у День Народження чи на Новий Рік!
  • Замовлення з доставкою по Києву можна оформити навіть у вихідні дні з доставкою того ж дня (за наявності товарів на складі та погодження умов доставки з нашими співробітниками).
  • Доставка буде безкоштовною для вас, навіть при отриманні знижки. Вартість доставки сплатить наш магазин. Окрім особливих випадків ексклюзивної доставки.


Ми не займаємо лідируючі позиції на інтернет-ринку засобів для контактної корекції і не прагнемо цього, ми намагаємося максимально задовольнити ваші бажання, використовуючи наші можливості.

Ціни на сайті вказані у гривнях без персональної знижки зареєстрованого покупця.


Бажаємо Вам приємних покупок, здоров'я та чіткого зору Вашим очам!