0 800 335353
  • Розчин для Контактних лінз ReNu MPS

Розчин для Контактних лінз ReNu MPS

  • Виробники Bausch & Lomb
  • Наявність: Є в наявності
120 мл
240 мл
360 мл
120 мл
240 мл
360 мл
348 грн.

313 грн.

- +

Розчин для контактних лінз ReNu MPS, Bausch+Lomb


Розчин для контактних лінз Renu MPS – багатофункціональний розчин з м'якою дією, для всіх типів м'яких контактних лінз як для гідрогелевих, так і силікон-гідрогелевих.

Завдяки зниженій концентрації активних компонентів, таких як хлоргексидин і тимеросал, розчин відмінно підходить для чутливих і схильних до алергічних реакцій очей, але при цьому виявляє високу ефективність при очищенні та дезінфекції МКЛ.

Слід зауважити, що розчин ReNu MPS у своєму складі містить і полоксамін, завдяки чому розчин має додаткову зволожуючу дію. Використовуючи розчин ReNu MPS, ви забезпечите собі комфорт і нічим не замутнений зір протягом дня, а ваші лінзи будуть ідеально чистими та оптимально зволоженими.


Застосування:

Для найбільш ефективного очищення перед зануренням лінз у розчин слід провести додаткове механічне чищення лінз: візьміть по кілька крапель розчину і пальцями потріть лінзи протягом 10-15 секунд, після чого покладіть лінзи в контейнер з розчином. Мінімальний час дезінфекції 6:00. Для деяких користувачів (залежно від складу сльози) можуть додатково знадобитися ензимні таблетки для очищення від білкових відкладень.

Зберігати розчин слід за кімнатної температури. Після розкриття флакона термін зберігання – 3 місяці.

Розчини
Категорія Розчин
Тип розчину Багатофункціональний
Термін використання після відкриття 3 місяці
Мінімальний час дезінфекції 6 годин
Застосування Для всіх типів м'яких контактних лінз
Комплектація Розчин, контейнер для лінз
Властивості Дезінфекція, Очищення, Промивання, Видалення протеїнів, Зберігання
Об'єм 360 мл