0 800 335353
  • Розчин для Контактних лінз Refine One Step

Розчин для Контактних лінз Refine One Step

  • Виробники CooperVision
  • Наявність: Є в наявності
100 мл
250 мл
360 мл
100 мл
250 мл
360 мл
465 грн.

419 грн.

- +

Розчин для контактних лінз Refine One Step, Cooper Vision (США)


Refine One Step – ефективна пероксидна система (на основі 3% розчину перекису водню), яка призначена для глибокого очищення та стерилізації всіх типів м'яких контактних лінз. Цей розчин не містить консервантів, тому його можна сміливо рекомендувати людям з підвищеною чутливістю очей, схильним до алергічних реакцій. Розчини на основі перекису водню - це найбільш ефективний засіб, що очищає, знищує всі хвороботворні бактерії і грибки, що видаляє абсолютно всі поверхневі відкладення і забруднення. Однак, слід розуміти, що пероксидна система не призначена для зберігання та ополіскування контактних лінз!


Застосування:

Розчин Refine One Step необхідно нейтралізувати, перш ніж використовувати замочені в ньому лінзи за призначенням. Для цього використовується контейнер із вбудованим диском із спеціального сплаву, що виконує функцію нейтралізатора. Необхідно користуватися лише ним!

Покладіть лінзи в спеціальний тримач контейнера і наповніть його розчином до відповідного позначення. Щільно закрийте контейнер і переконайтеся, що він у вертикальному положенні. Рідина почне кипіти. Процес нейтралізації повинен тривати щонайменше 6 годин. До закінчення цього часу не струшуйте та не перевертайте ємність із розчином. Через 6 годин бульбашки перестають виділятися, процес очищення завершено - ваші лінзи абсолютно чисті і готові до використання.


Важливо! Розчин не призначений для ополіскування та зберігання контактних лінз. Ніколи не змочуйте розчином лінзи безпосередньо перед надяганням на очі, тому що можна отримати хімічний опік! Після повного очищення лінз та нейтралізації розчину ваші лінзи слід сполоснути звичайним багатофункціональним розчином та помістити для зберігання.

Зберігати розчин Refine One Step слід за кімнатної температури, використовувати протягом 3-х місяців після розкриття флакона.

Розчини
Категорія Розчин
Тип розчину Пероксидні системи
Термін використання після відкриття 3 місяці
Мінімальний час дезінфекції 6 годин
Застосування Для всіх типів м'яких контактних лінз
Комплектація Розчин, контейнер для лінз
Властивості Дезинфекция, Очистка, Увлажнение, Удаление протеинов
Об'єм 360 мл