0 800 335353
  • Розчин для Контактних лінз Neo Plus

Розчин для Контактних лінз Neo Plus

  • Виробники NeoVision
  • Наявність: Є в наявності
130 мл
360 мл
130 мл
360 мл
190 грн.

171 грн.

- +

Розчин для лінз NEO PLUS – чудовий засіб для очищення, дезінфекції, зволоження та збереження всіх типів м'яких контактних лінз. Розчин розроблений спеціально із турботою про здоров'я ваших очей.

Завдяки особливій формулі NEO PLUS рекомендований до використання власникам чутливих очей. Більш того, він сприяє профілактиці очних захворювань!


Особливості та переваги NEO PLUS:

  • Завдяки своєму особливому складу багатофункціональний розчин NEO PLUS чудово очищає контактні лінзи будь-якого ступеня забрудненості. При цьому особисто вам необхідно тільки промити і помістити свої контактні лінзи в спеціальний контейнер. Все інше розчин NEO PLUS зробить сам!
  • Рідина NEO PLUS розроблена Лабораторією технологій високомолекулярних полімерів університету Jeon Nam у Південній Кореї. Цей засіб відрізняється дійсно особливим складом. Його компоненти ідеально очищають контактні лінзи і водночас запобігають захворюванню очей.
  • Універсальний розчин NEO PLUS відноситься до 3-го покоління розчинів. Так що має низку значних переваг. Серед них є такий важливий чинник, як покращені терміни використання. Час дезінфекції скорочено до 4-х годин. А допустимий час між носінням контактних лінз продовжено до 30 днів.
  • Багатофункціональна рідина для контактних лінз NEO PLUS відноситься до тієї категорії товарів, які розроблені та створені ентузіастами своєї справи. Пріоритетним завданням для них є покращення якості людського життя. Саме тому і якість розчину NEO PLUS значно вища за його ціну!
Розчини
Категорія Розчин
Тип розчину Багатофункціональний
Термін використання після відкриття 3 місяці
Мінімальний час дезінфекції 6 годин
Застосування Для всіх типів м'яких контактних лінз
Комплектація Розчин для контактних лінз
Властивості Дезінфекція, Очищення, Промивання, Видалення протеїнів, Зберігання
Об'єм 360 мл