0 800 335353
  • Розчин для Контактних лінз Multison

Розчин для Контактних лінз Multison

  • Виробники Henson
  • Наявність: Є в наявності
100 мл
240 мл
375 мл
100 мл
240 мл
375 мл
216 грн.

194 грн.

- +

Розчин для контактних лінз Multison, HENSON (Латвія), 375 мл


Багатофункціональний розчин Multison – перевірений часом продукт високої якості компанії HENSON. Даний розчин призначений для ополіскування, ретельного очищення, знезараження та зберігання м'яких контактних лінз усіх типів.

Ідеально збалансований склад розчину не викликає алергічних реакцій, тому його можна сміливо рекомендувати людям із чутливими очима.

Слід зазначити, що розчин HENSON чудово видаляє всі поверхневі відкладення, що негативно впливають на здоров'я очей і знижують якість засобів контактної корекції. Крім того, Multison пригнічує життєдіяльність хвороботворних мікроорганізмів та бактерій.

Застосовуючи розчин Multison для догляду за контактними лінзами, користувачі гарантовано одержують гігієнічну чистоту лінз, чіткий зір та комфорт на весь період носіння МКЛ.


Застосування:

Перед тим, як замочити лінзи в розчині, слід сполоснути контейнер розчином, потім змочити кожну лінзу декількома краплями розчину і обережно протерти подушечками пальців протягом 15-20 секунд. Після цих маніпуляцій слід занурити лінзи в контейнер на 6:00, можна на ніч.

Термін використання після розкриття упаковки – 4 місяці.

Розчини
Категорія Розчин
Тип розчину Багатофункціональний
Термін використання після відкриття 3 місяці
Мінімальний час дезінфекції 8 годин
Застосування Для всіх типів м'яких контактних лінз
Комплектація Розчин для контактних лінз
Властивості Дезінфекція, Очищення, Промивання, Видалення протеїнів, Зберігання
Об'єм 375 мл