0 800 335353
  • Розчин для контактних лінз Aosept Plus HydraGlyde

Розчин для контактних лінз Aosept Plus HydraGlyde

  • Виробники Alcon
  • Наявність: Є в наявності
503 грн.

453 грн.

- +

Розчин для контактних лінз Aosept Plus HydraGlyde


Розчин для лінз AOSept Plus HydraGlyde – розчин на основі перекису водню (пероксидний), він ефективно очищує забруднення та дезінфікує контактні лінзи. Цей розчин завдяки своєму складному складу чудово справляється з пилом, різними мікрочастинками, білковими відкладеннями і т.п.

Тому Aosept Plus HydraGlyde можна сміливо рекомендувати людям з чутливими очима або схильністю до алергічних реакцій. Адже будь-яке забруднення лінз для них загрожує ускладненнями та роздратуванням очей.

Основа складу AOSept Plus HydraGlyde – матриця HydraGlide Moisture, яка фіксує зволожуючий компонент на поверхні лінзи, сприяє проникненню кисню до рогівки ока, завдяки чому носіння лінзи буде максимально комфортним для користувача.


Однак, слід звернути увагу на те, що цей розчин не можна використовувати для ополіскування лінз перед надяганням на очі або для закапування очей, оскільки його склад відрізняється від багатофункціональних розчинів! Його призначення - лише очищення та дезінфекція!


Застосування:

Розчин Aosept Plus HydraGlyde підходить для всіх типів лінз. Лінзи слід помістити в розчин на 6 годин не менше. Такого часу достатньо повного очищення лінз і повної нейтралізації діючого реагенту. В результаті виходить нешкідливий сольовий розчин.

Після очищення лінз у розчині Aosept Plus HydraGlyde їх слід промити звичайним розчином перед надяганням.


Розчин не містить консервантів.

Термін зберігання у відкритому флаконі – 3 місяці.

Розчини
Категорія Розчин
Тип розчину Пероксидні системи
Термін використання після відкриття 3 місяці
Мінімальний час дезінфекції 6 годин
Застосування Для всіх типів м'яких контактних лінз
Комплектація Розчин, контейнер для лінз
Країна реєстрації бренду США
Властивості Дезінфекція, Очищення, Зволоження, Видалення протеїнів
Об'єм 360 мл