Інтернет-магазин контактих лінз, оптики за найкращими цінами в Києві та Україні | linzomat.ua
Графік роботи: Будні: 10:00–19:00
Сб: 12:00–16:00
0
Кошик

А ось і Johnson! Знову у продажу бестселери від Johnson and Johnson!

А ось і Johnson! Знову у продажу бестселери від Johnson and Johnson!
Дорогі друзі! З радістю повідомляємо, що в магазині Linzomat.UA знову у продажу широкий асортимент контактних лінз від світового лідера в галузі оптики - компанії Johnson and Johnson. Лінзи Johnson and Johnson здобули величезну популярність завдяки високій якості продукції, що випускається, комфорту, інноваційним технологіям і мільйонам задоволених клієнтів компанії по всьому світу. Ознайомтеся з нашим оновленим асортиментом, до якого входять такі бестселери, як Acuvue Oasys with Hydraclear Plus, 1-Day Acuvue Oasys with HydraLuxe, 1-Day Acuvue TruEye і 1-Day Acuvue Moist.
  • Acuvue Oasys with Hydraclear Plus. Ця серія лінз стала символом комфорту і відмінної продуктивності. З інноваційною технологією Hydraclear Plus вони забезпечують високий рівень зволоження та унікальний комфорт протягом усього дня. Ідеальні для тих, хто цінує свої очі та шукає лінзи найвищої якості.
  • 1-Day Acuvue Oasys with HydraLuxe. Ці щоденні лінзи пропонують чудову комбінацію вологозбереження та ультратонкого дизайну. З технологією HydraLuxe вони створені для того, щоб зберігати рівень зволоження очей, забезпечуючи при цьому природний вигляд і гостроту зору.
  • 1-Day Acuvue TruEye. Лінзи 1-Day Acuvue TruEye ідеально підходять для тих, хто цінує одноденні лінзи. З інноваційною технологією Hydraclear Plus і високим рівнем захисту від ультрафіолетових променів, вони забезпечують турботу про ваші очі протягом усього дня.
  • 1-Day Acuvue Moist. Серія 1-Day Acuvue Moist - це ідеальне рішення для тих, хто віддає перевагу одноденним лінзам з максимальним рівнем зволоження. Вони підходять для людей із чутливими очима та забезпечують неперевершений комфорт протягом усього дня.

Спеціальна пропозиція для зареєстрованих користувачів!

Ми також раді повідомити, що для наших улюблених клієнтів надається спеціальна знижка при реєстрації на сайті Linzomat.UA. Зареєструйтеся сьогодні, щоб скористатися привілеями постійних покупців і отримати доступ до ексклюзивних пропозицій та акцій.
Не пропустіть можливість вигідно придбати новинки лінз від Johnson and Johnson, доступних у Linzomat.UA. Наші продукти гарантують вашому зору дбайливий догляд і високий рівень комфорту. Зробіть крок до яскравого майбутнього зі здоровими очима та стильним способом життя - обирайте лінзи від Linzomat.UA!