Інтернет-магазин контактих лінз, оптики за найкращими цінами в Києві та Україні | linzomat.ua
Графік роботи: Будні: 10:00–19:00
Сб: 12:00–16:00
0
Кошик

УВАГА, НОВА АКЦІЯ! 4 в 1!

УВАГА, НОВА АКЦІЯ! 4 в 1!
Шановні клієнти!

Акція від linzomat.UA, на яку Ви довго чекали, настала - неймовірна вигода при купівлі лінз Bausch+Lomb Ultra!

Ми раді повідомити про запуск акції, яка дасть вам змогу отримати не тільки чудові лінзи, а й додаткові подарунки, зроблені спеціально для вашого комфорту та зручності!

При купівлі упаковки з трьох лінз Ultra від Bausch+Lomb Ви отримуєте бонусом ще одну лінзу тієї ж діоптрії! Це означає, що Ваш запас лінз буде збільшено на 33%, що дає Вам додаткову впевненість і спокій на довгий час!

Але це ще не все! На додачу до бонусної лінзи Ви отримуєте в подарунок розчин Renu Advanced об'ємом 60 мл. Цей розчин забезпечує ніжне й ефективне очищення Ваших лінз, зберігаючи їхній комфорт і чистоту протягом усього дня. Завдяки Renu Advanced Ваші очі почуватимуться свіжими та комфортними навіть у найдовші та найнасиченіші дні.

Ця акція - чудова нагода поповнити запас лінз високої якості та отримати додаткові бонуси, не переплачуючи за них. Не пропустіть шанс оновити свій арсенал для догляду за очима і отримати максимальне задоволення від носіння лінз!

Покваптеся! Акція обмежена за часом і кількістю акційних товарів. Здійсніть замовлення за телефоном 0 (800) 33-53-53 або оформіть замовлення онлайн уже сьогодні, щоб скористатися цими неймовірними пропозиціями!

P.S. Ах так, адже це ще не все! Ми зовсім забули про доставку Вашого замовлення! І так, доставка акційного комплекту для Вас також безкоштовна! Покваптеся!