0 800 335353

3+1 Ultra

  • Виробники Bausch & Lomb
  • Наявність: Є в наявності
3+1 лінза
1 лінза
3 лінзи
3+1 лінза
1 лінза
3 лінзи
1414 грн.

1273 грн.

- +

Контактні лінзи Ultra, Bausch+Lomb, Ірландія


Контактні лінзи Ultra від знаменитого бренду Bausch+Lomb призначені для корекції таких порушень зору, як короткозорість та далекозорість. Широка лінійка діоптрій дозволить підібрати засоби контактної корекції зору, які ідеально відповідають потребам користувача. Режим носіння денних лінз, повна заміна проводиться через 1 місяць. Враховуючи те, що лінзи розраховані на тривалий термін експлуатації, їм необхідний додатковий догляд у вигляді лосьйонів для гігієнічної очистки та аксесуарів для зберігання.


Дана оптика створена на основі сучасного матеріалу - силікон-гідрогеля (Samfilcon A) за особливою технологією MoistureSael - матеріал містить зволожуючі компоненти, які змочують поверхню лінзи постійно протягом усього дня носіння. Така особливість лінз зводить до нуля подразнення та алергічні реакції, відчуття сухості та втоми очей. Крім того, матеріал Samfilcon A забезпечує вільний доступ кисню до рогової оболонки ока, сприяючи насичення зорового апарату необхідними елементами.

Лінзи Ultra можна сміливо рекомендувати людям, чиї очі мають підвищені навантаження при роботі з різними гаджетами.


Лінзи Ultra мають асферичний дизайн, що забезпечує ідеальну якість зображення у будь-яких умовах та в будь-якому місці. А ідеально гладка поверхня та ультратонкий переріз роблять лінзи непомітними для очей та забезпечують миттєве звикання до них.


Контактні лінзи
Режим заміни 1 місяць
Режим носіння денний, пролонгований
Матеріал Samfilcon A
Кривизна 8.5
Товщина у центрі 0.07 мм
Киснепроникність 163 Dk/t
Діаметр 14.2 мм
Вологомісткість 46%
Упаковка 3+1 лінза
Тип лінзи Силікон-гідрогелева
Оптичний діапазон +6.00...-12.00
Категорія Безперервного носіння