0 800 335353

Optima FW

  • Виробники Bausch & Lomb
  • Наявність: Є в наявності
1 лінзa
4 лінзи
1 лінзa
4 лінзи
736 грн.

662 грн.

- +

Контактні лінзи Optima FW, Bausch + Lomb (Велика Британія)


Контактні гідрогелеві лінзи Optima FW від Bausch + Lomb – чудовий вибір для тих, хто цінує відмінну якість за невисокої ціни. Ці лінзи - найбільш економічний варіант денних лінз над ринком МКЛ. Денний режим носіння має на увазі те, що вранці лінзи надягають, а на ніч знімаються і укладаються в спеціальний контейнер із застосуванням лосьйонів, що очищають, і розчинів для зберігання лінз. Повна заміна лінз проводиться один раз на три місяці.


Контактні лінзи виготовлені із гідрогелю Polymacon. Цей матеріал характеризується високою міцністю та довговічністю. Лінзи, виготовлені з даного матеріалу, ідеально тримають форму і зберігають поверхню неушкодженої протягом усього періоду експлуатації. Крім того, слід зазначити, що даний матеріал стійкий до відкладень, що важливо як для гігієни очей, так і для збереження якості лінз в цілому.

Особлива технологія виготовлення лінзи (відцентрове лиття) забезпечує абсолютно гладку поверхню виробу. Внаслідок цього лінза ідеально прилягає до рогівки, не викликає дискомфорту при морганні та практично невідчутна на очах.


Завдяки властивостям гідрогелевого матеріалу, а також тонкій центральній частині та ультратонкому краю, лінзи мають високий показник кисневої проникності. Це позитивно впливає на здоров'я очного апарата, а також забезпечує відчуття комфорту протягом дня. Контактні лінзи Optima FW розраховані на тривалий термін експлуатації, тому вимагають додаткового догляду. Щоб лінзи залишалися прозорими та забезпечували ідеальний зір їм рекомендується регулярне чищення із застосуванням спеціальних багатофункціональних розчинів.

Контактні лінзи
Режим заміни 3 місяці
Режим носіння денний
Матеріал Polymacon
Кривизна 8.4/8.7
Товщина у центрі 0.035 мм
Киснепроникність 24.3 Dk/t
Діаметр 14.0 мм
Вологомісткість 38.6%
Упаковка 4 лінзи
Тип лінзи Гідрогелева
Оптичний діапазон -0.50...-9.00
Категорія Квартальні