0 800 335353

3+1 Biofinity

  • Виробники CooperVision
  • Наявність: Є в наявності
3+1 лінза
1 лінза
3 лінзи
3+1 лінза
1 лінза
3 лінзи
1005 грн.

905 грн.

- +

Контактні лінзи Biofinity, Cooper Vision (США)


Контактні лінзи Biofinity - лінзи денного та тривалого носіння (до 7 днів безперервно). Ці лінзи виготовлені з силікон-гідрогеля Комфілкон А з ефектом "природного змочування", тому лінзи не вимагають додаткових зволожуючих засобів при догляді. Не можна не згадати, що завдяки використанню сучасних матеріалів та особливої ​​технології виготовлення (Aquaform®), лінзи Biofinity мають найвищий показник кисневої проникності (Dk/t=160). Внаслідок цього рогівка ока одержує всі необхідні елементи для здорового функціонування.


Хоча до складу лінз входить досить щільний силікон, Biofinity мають низький коефіцієнт пружності і мають таку ж м'якість і еластичність, як і гідрогелеві лінзи.

Асферичний дизайн, тонкий закруглений край та гладка поверхня сприяють щільному приляганню та чіткій фіксації лінзи на рогівці ока. Тому лінзи не потребують додаткового часу звикання.


При використанні контактних силікон-гідрогелевих лінз Biofinity, ви отримаєте не тільки чіткий, ясний зір протягом усього періоду носіння, але також відчуття комфорту та зручності і вдень, і вночі.

Контактні лінзи
Режим заміни 1 місяць
Режим носіння денний, гнучкий, пролонгований
Матеріал Comfilcon A
Кривизна 8.6
Товщина у центрі 0.08 мм
Киснепроникність 160 Dk/t
Діаметр 14.0 мм
Вологомісткість 48%
Упаковка 3+1 лінза
Тип лінзи Силікон-гідрогелева
Оптичний діапазон +8.00...-12.00
Категорія На один місяць (30 днів)