0 800 335353

3+1 Акция! Air Optix plus HydraGlyde

  • Виробники Alcon
  • Наявність: Є в наявності
3+1 лінза
1 лінза
3 лінзи
3+1 лінза
1 лінза
3 лінзи
1005 грн.

905 грн.

- +

Контактні лінзи Air Optix plus HydraGlyde, Alcon (Малайзія)


Контактні силікон-гідрогелеві лінзи Air Optix plus HydraGlyde стануть надійним помічником для людей, які страждають як короткозорістю, так і далекозорістю. Лінзи забезпечать якісну корекцію зору у широкому діапазоні від -12 до +8 діоптрій. Це інноваційні оптичні вироби для сучасних, динамічних людей: режим носіння варіативний - або денний та повна щомісячна заміна, або безперервне використання без знімання на ніч, до 7 днів.


При виробництві лінз використаний матеріал Lotrafilcon, головною перевагою якого є дуже високий показник вологозатримання, що мінімізує необхідність додаткового зволоження лінз. Лінзи залишаються досить зволоженими протягом усього терміну використання, а ваші очі не зазнають дискомфорту від відчуття сухості. Слід зауважити, що це не єдина перевага даного матеріалу: крім оптимальної зволоженості, він забезпечує вільний доступ кисню до рогівки ока, забезпечуючи її всіма необхідними елементами.


При виробництві лінз Air Optix plus HydraGlyde компанія Alcon використовувала ряд запатентованих технологій.

Технологія HydraGlyde сприяє утворенню захисної зволожуючої плівки на поверхні лінзи, що значно підвищує рівень комфортності для користувача, крім зайвого тертя.

Завдяки технології SmartShield поверхня лінз отримує підвищену стійкість до ліпідних відкладень. А це важливий аспект для здоров'я очей загалом та для забезпечення якісного чіткого зору протягом усього терміну носіння оптичних виробів.

Контактні лінзи
Режим заміни 1 місяць
Режим носіння денний, гнучкий, пролонгований
Матеріал Lotrafilcon B
Кривизна 8.6
Товщина у центрі 0.08 мм
Киснепроникність 138 Dk/t
Діаметр 14.2 мм
Вологомісткість 33%
Упаковка 3+1 лінза
Тип лінзи Силікон-гідрогелева
Оптичний діапазон +8.00...-12.00
Категорія На один місяць (30 днів)